5 Ocak 2016 Salı

ANARCHY PARLOR FİLMİNİ ANLATTIM

PARLOR (2014)
Yanılmıyorsam Litvanya’ya tatil için giden Amerikalı birkaç gencin bir dövme dükkânında psikopat bir dövmeci ile yollarının kesiştiğini anlatan bir film; Parlor.

İçerik olak biraz Hotelvari bir film gibi gelse de işkence sahneleri açısından Hotel serisine göre zayıf kalan bir filmdi. İşkence filmleri beni korkutmazken, nedense bu tarz işkenceli filmlerden oluşan işkence-korku türü olarak da bir tür meydana gelmiş durumda. Bunun pek çok örneğini izledik ve izleyeceğiz gibi de görünüyor.

Hadi her tür çılgınlığı yapacağınız çılgın partilere katılıp, götü-başı dağıttınız, bunu anladık. Ulan ne gerek var peki uyduruk bir karının peşine takılıp da tekinsiz arka sokaklara gitmeye. Film beni korkutmadı ama sessiz sakin, sikseler kimsenin ruhunun duymayacağı ara sokaklarda dolaşma fikri bana hep uzak kalmıştır.

Çocuklar eğlenirken içerinden bir kız, partinin verildiği binanın en üst katına çıkıp, tuhaf portrelerin olduğu bir odaya dalar ve o esnada yanına gelen bir arkadaşının onu uyarmasıyla aşağı inerler ve devam eden partiye katılırlar.
Karı-kız manyağı Brock ise parti esnasında yalamadığı kız kıçı kalmadığı gibi bir de partiye dâhil olan, vücudunun her yerinde dövmeler olan sert abla tarzı bir karının peşine takılarak onunla birlikte dövme dükkânına gitmeye karar verir. O hani en üst kata çıkan kız dediğim hatun da dövme istediği için onu da yanlarında götürürler. Berbat, karanlık ara sokaklardan geçerek dövme dükkânına varıldığında, bizim alkollü ve seks düşkünü gençleri bekleyen korkunç bir sürpriz vardır. Yüreğiniz dayanırsa izleyin ve sürprizi görün. Iyyyy…

Filmin anlatım videosu

You Tube kanalıma abone olmayı unutmayın. Yandaki You Tube kutusuna tıklayarak diğer videolarıma da ulaşabilirsiniz. 

Filmin fragmanını videomda kullandığım için telif haklarına karşı geldiğim gerekçesiyle daha önce yüklediğim Anarchy Parlor isimli filmin videosunu tekrar montajladım. Bu yüzden video geçikti. Herkesden çok çok özür. Herkese iyi seyirler.

IMDb: 4.7  http://www.imdb.com/title/tt2948712/

Yapımı : 2015 - Avustralya
Tür : Korku
Süre: 98 Dak.
Yönetmen : Kenny Gage
Oyuncular : Robert LaSardo ,  Anthony Del Negro ,  Claire Garvey ,  Tiffany DeMarco ,  Ben Whalen
Senaryo : Kenny Gage
Yapımcı :  -
Diğer Adı : Anarchy Parlor

İnstagram: https://www.instagram.com/korkukolik/

Twitter: https://twitter.com/volkansimsir?lang=tr

Blog: http://korkukolik.blogspot.com.tr/


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder