15 Ocak 2016 Cuma

AMERICAN MARY FİLMİNİ ANLATTIM

AMERİCAN MARY

Her ne kadar yıllar önce izlediğim Ah Mary, Vah Mary filmini aklıma getirse de bu filmde ki Mary’miz diğer Mary’e göre oldukça sadist. Hayat şartlarının katı yütrekli hale getirdiği Mary,  ablamız elinde iğnesi cımbızı, Mahmure ablamızla yarışa dursun, hatta bir tık bile öne geçerek, eline aldığı neşter ve şırıngalarla insan vücudunda harikalar yaratmaya devam ediyor.

Bir tıp öğrencisi olan Mary maddi sıkıntıya düşünce, evlere gündelikçi olarak gidip, hanımının sözünden çıkmaz ve ortalığı kakılmış gibi adeta çizmeden temizler ve önüne çıkan toz zerrelerini bile temizlikle kafayı bozmuş ruh hastası ablalar gibi siler süpürür.

Buradan kazandığı para da yetmeyince yuvarlak vücut hatlarına güvenip, soluğu bir striptiz kulübünde alır. Kızımız mantık hatalarına tam da bu noktada başlar ve cv hazırlayıp kulübün patronuna götürür. Patronun ise görmek istediği şey cv değil, pürüzsüz bir kuku, dolgun göğüs ve kalçalardır. Neyse, kızımız Mary kulüpte çalışmaya başlar ve aynı zamanda da kendisini karanlık bir dünyanın inde bulur.


Bir süre sonra tıp hocalarından biri tarafından bir partide tecavüze uğrayınca, cerrahlık yeteneğini konuşturup, kendisine kötülük yapan tecavüzcü Coşkun familyasındaki ağabeylerden tek tek intikamını alır. Ve böylelikle içinizi titretecek işkenceler serüvenimiz de başlamış olur.

FİLMİ ANLATTIĞIM VİDEOIMDb: 6.3

Yapımı : 2012 - Kanada
Tür : Gerilim ,  Korku
Süre: 103 Dak.
Yönetmen : Jen Soska,  Sylvia Soska
Oyuncular : Katharine Isabelle ,  Julia Maxwell ,  Antonio Cupo ,  Rikki Gagne ,  Connor Stanhope
Senaryo : Jen Soska ,  Sylvia Soska
Yapımcı : Jen Soska ,  Sylvia Soska

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder