3 Mayıs 2015 Pazar

THE BOY NEXT DOOR (20015)

THE BOY NEXT DOOR (2015)

“Hiç kimse göründüğü gibi değildir” temalı, daha önce defalarca benzeri “saplantı” konulu filmleri izlememe rağmen yinede izlemesi keyifli ve heyecanlı bir film izlemiş oldum. E- tabii görüyorsunuz etrafınızdaki yakışıklı herifleri, güzel kızları, iç dünyalarının ne olduğunu bilemeden atlıyorsunuz çocuuum. Hiç olmadı bir bilene falan danışın edin. Sonra başınıza Noah gibi belayı alır, Claire gibi korku dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Claire, öğretmenlik yapan, kocasından henüz yeni ayrılmış şen duldurdur.  Kocası, Claire’nin kalbini bir yandan tekrar kazanmaya çalışırken, Claire ise yeni heyecanlara yelken açmıştır bile. Oğlu Kevin’nin okul arkadaşı ve aynı zamanda yan koşmuşları yaşlı Cevdet amcanın torunu Noah’ın kaslı kollarına yavaştan vurulmaya başlayan Claire için bu ilşki; kısa süren, hemen unutulması gereken bir olaydır. Fakat aynı durum Noah için geçerli değildir.

Ya benim olacaksın ya kara toprağın şeklindeki bir ilkeye sahip olan Noah ise Clarie’den istediği ilgiyi göremeyince ona karşı pislikler yapmaya başlar. Bu durum, fanfini esnasında gizlice çekilmiş fotoğrafların, Claire’nin sınıfının tüm duvarlarına yapıştırılmasına varıncaya kadar manyakça bir hal alır.

Eski kocası, yakın arkadaşı okul müdüresi ve oğlunun da Noah’ın karşısına dikilerek başlattıkları savaş acaba nasıl sonlanacaktır. Hahahayyt yazıyı bu şekilde, Agatha romanlarındaki bir sır perdesi şeklinde bitirmeye bayılıyorum. E- merak edin durun walla. Hadi annem,  hepinize iyi seyirler. Bu film online film sitelerinde yer alıyor.

Yapımı : 2015 - ABD
Tür : Gerilim
Yönetmen : Rob Cohen
Oyuncular : Jennifer Lopez ,  Kristin Chenoweth ,  Adam Hicks ,  Ryan Guzman ,  Hill Harper
Senaryo : Barbara Curry
Yapımcı : Jason Blum ,  Kathleen M. Courtney


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder