21 Mayıs 2014 Çarşamba

BU SEFER DİŞLİSİNE DENK GELDİN :) TEETH-DİŞLER


O bir,el değmemiş bozkırda açan tek bir gül gibi yalnız ve vahşi,esen yelin ürpertisiyle titreyen ama kendini asla teslim etmeyen bir kız,saf,masum,küçük bir güvercin gibi bir kız. :) Tabii bu kelimeleri okuduktan sonra aklınıza Hababam Sınıfı'nın Hürrem'i geldi değil mi?O halde şimdi anlatacağım filmin bakire kahramanı için de bu kelimelere ek olarak,aynı zamanda kukusunda dişleri olan bir bakire kız,diyelim ve geçelim filmimizi anlatmaya.

Dawn,kendi halinde bir lise öğrencisidir ve yazın da bastırmasıyla birlikte içten içe kudurmaya,cinsellikten gözü dönmeye başlamıştır fakat kendini saflığa inandırmış,sanki bu dünyadan değilmiş gibi,bekaretine önem veren,kendini evleneceği adama saklamaktadır;ama peşindeki çakal sürüsüne de dikkat etmelidir.

Genç ve güzel olduğu için başta aaabisi ve okuldaki sapık heriflerden kaçmaktadır ve kendisini seksi erkeklerin yer aldığı rüyada aganigi durumlarındayken görür.Tabii bu durumda kim siker rüyaların moruk prensi;ak sakallı dedeyi.Dawn,kamyon devirici cinsten gördüğü rüyalara devam ede dursun,aniden vucudunda meydana gelen bazı değişikliklerden de rahatsızlık duymaya başlar.Bu rahatsızlık;çıkan dişleridir.Hayır,hayır ağzında değil ama,dişler kızın ayıp yerinde çıkar ve kendisine kötü niyetle yaklaşan erkeklerin pipilerini hart diye koparır.Nasıl konu ama?Böyle bir konuyu biraz zor bulursunuz. :)

Korkunun pek K'sinin bulunmadığı bir kaç yerinde,aha adamın çükü şimdi ne olacak acaba,dedirten sahnesinin yer aldığı bir film olmuş Dişler.2007 yapımı film den çıakrttığımız sonuç ise;her kuşun kukusu yenmez arslanımmmm. :) 


IMDb Puanı:5.52007 - ABD
GizemKomediKorku
94 Dak.


Mitchell Lichtenstein


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder