29 Nisan 2014 Salı

PREZERVATİF KULLANMAYANI CIZZZZ YAPAN FİLM;CONTRACTED

UYARI:Birazdan anlatacağım bu filmi izledikten sonra,ertesi gün koştur koştur hastane kapılarında sürünebilirsiniz;şayet bir hastalık hastasıysanız.


Ya arkadaş,Samantha'nın başına gelen,kızarmış kentekü fırayıt çıkının başına bile gelmemiştir.
Kızcağız,dostu bildiği bir sürtüğün ev partisine katılır,gayet mutludur.Bu tür ev partilerinde bilirsiniz amaç partilemek değil,en çılgın seksi kim yapacak derdidir.Parti bahane,kesişmek,yiyişmek şahane hesaaabı.

Bu arada Samantha bir lezbiyendir ve gizli lezbiyen olan,o bahsettiğim dost gibi görünüp,içten içe kendini yiyip bitiresice kız arkadaşının amacı ise Samantha'ya içkileri fondipletip,sarhoş ettikten sonra,partideki hırbolardan birine kızcağızı düzdürmektir.Böylelikle Samantha,ilk kez bir erkekle birlikte olacak,sevgilisi bunu duyacak,ondan ayrılacak ve Samantha,bu sürtüğe kalacaktır.Bak görüyor musun yellozluğu. :)

Samantha içkileri ard arda zıkkımlanıp,yavaştan Levent Kırca'nın sarhoş tiplemesine bürünmeye başlar ve onu partinin başından bu yana izleyen,fakat yavşak kameramanın bize sürekli bulanık olarak gösterdiği,gizemli bir adamın arabasında seks yapmaya başlamasıyla görüntü kararır.


Bu adam kimdir,neyin nesidir belli değildir ve izleyicide merak uyandırır.Samantha ise bir erkekle seksin nasıl yapıldığını merak ettiği için seks yapmaktadır;fakat bu tek gecelik araba macerasınınbedeli çoooook ama çok ağır olacaktır.

Samantha gecelik ve korunmadığı bu ilişkiden sonra bir virüs kapar ve götünün üstüne oturur;ama tam oturur.İlk gün bir soğuk algınlığı gibi olsada ikinci gün ağzından burnundan kan gelmesi ve her geçen gün bedeninin çürümesiyle film devam eder.Bu esnada kurtarması gereken bir ilşkisi vardır ve zamanı da çok az kalmıştır.


Film çok matah değil ama Samantha'nın yüz makyajına bayıldım ve gayet başarılı buldum.Korku filmlerinin klasik yaratıkları üzerine kurulmuş fakat beni şaşırtan bir örgüde ilerleyen film olmuş.Filmin sonu,ikinci filme kapı aralar gibi bitmiş diyeceğim ama bu konuda kararsız kaldım.Sanki serisi olamayacak bir havası da vardı filmin.Yinede alışıla gelmiş bir konun,izleyiciyi yanıltarak ilerlemesiyle devam ediyor.


İşte film böyle korkukolikler.Filmi izledikten sonra, prezervatifsiz geçirdiğiniz gecelere lanet edip,koştura koştura eczaneden bir koli prezervatif alacaksınız.Hatta bir prezervatif fabrikasına özel sipariş üzerine,tepeden tırnağa içine girebileceğiniz bir prezervatif bile yaptırabilirsiniz.Fazla abarttım galiba. :) Eczane pahalı gelirse bim'de daha uygunları var.Ahahaha hadi bir sonraki filme kadar hepinizi muckladım. ;)


IMDb Puanı:5.22013 - ABD
DramGerilimKorku


Eric England

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder